НОВИНИ

Какво правеха звездите зад кулисите на Оскарите

Наградите на Академията са нещо повече от най-звездната вечер на годината, в която музикални и филмови звезди се събират в театър Долби. Какво правят звездите преди да застанат на червения килим.

 

Какво правеха звездите зад кулисите на Оскарите (2)

Нека да погледне как част от големите на вечерта се подготвят за наградите.

 

Номинираната за Оскар актриса Бри Ларсън се наслади на здравословна закуска.

Highly concentrated breakfast eater. ? by @alexandergreenwald

A photo posted by Brie (@brielarson) on

 

9-годишният актьор Джейкъб Трембли , сподели снимка с родителите си на път за наградите.

In the car! #Oscars

A photo posted by Jacob Tremblay (@jacobtremblay) on

 

Актрисата Джесика Частейн се забавляваше с големия си екип.

 

Бременната Ан Хатауей показа коремчето си, заедно със своята статуетка и пожела на всички късмет в наградите.

Favorite Oscar day ever. Good luck to everyone at the show! #oscars

A photo posted by Anne Hathaway (@annehathaway) on

 

Певеца Сам Смит изглеждаше спретнат с партньора си Джими Нейпс.

LET’S GO @jimmynapes

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

 

Рийз Уидърспун хапна бургер преди шоуто.

? + ? + ?? = Oscars #Prep

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

 

Домакина на Оскарите Крис Рок отиде в Макдоналдс.

Where are we? #Oscars #OscarsDiet

A video posted by Chris Rock (@chrisrock) on

 

ТВ звездата Джулиана Ранчич си направи разкрасителна терапия…

 

…преди да влезе в жълтата си рокля…

 

… за да пристигне с прекрасна бяла рокля на червения килим.

 

Коммон заложи на свежата прическа преди червения килим.

Cuts by Junior. Music by @alabama_shakes. Waking the people up.

A video posted by Common (@common) on

 

Актрисата Наоми Уотс също се освежи преди шоуто.

 

Оливия Кулпо дори подрани…

 

… и намери куче!

 

Актрисата София Вергара публикува снимка на отреденото за нея място.

??#Oscars2016

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

По-късно тя сподели своя снимка на която похапва в зелената стая.

Oscars greenroom?

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

Индийската филмова актриса и певица Приянка Чопра също прекара деня си в спа центъра.

Spa time but selfie first!! Just

A photo posted by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

 

Чопра също публикува и диамантите си за червения килим.

Diamonds are a girls best friend.. #Oscars

A photo posted by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

 

Раян Сеакрест показа важен инструмент за тоалета си.

this thing is a critical part of getting ready for every #eredcarpet… Any guesses?

A photo posted by Ryan Seacrest (@ryanseacrest) on

 

Кели Озбърн показа част от „себе си“

#SneakPreview of all my accessories for tonight! #Oscars

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

 

… и удължената си коса.

 

Кевин Харт отиде на футболен мач с дъщеря си.

Celebrating My Daughters Goal today with some classic car dancing!!!!! #ProudDaddy #ShesGettingSoGood #SoccerDadAndiLoveit

A video posted by kevinhart4real (@kevinhart4real) on

 

По-късно той се спретна в черен смокинг с годеницата си Енико Париш.

 

Робин Робъртс изглежда красива в дълга блестящи рокля.

Cinderella headed to #Oscars.. In case I forget to tell you, I had a great time tonight. See you on the Red Carpet.❤️

A photo posted by Robin Roberts (@robinrobertsgma) on

 

Фарел и съпругата му Хелън Ласичан отново показаха креативност.

Just took this photo of Pharrell and Helen heading to @theacademy ! Oscars, get ready ! ? @JR

A photo posted by Pharrell Williams (@pharrell) on

 

Кери Уошингтън сподели маникюра си.

Sneak peek mani pic. #kerry4opi

A photo posted by Kerry Washington (@kerrywashington) on

Клик за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

To Top